Menu

Poradenství v oblasti personálního managementu

Odborný profil

Šárka Fričová

Stručný sumář pracovních zkušeností Šárky Fričové, Ředitelky, divize BeeConsulting zahrnuje více než 20 let v oblasti řízení lidských zdrojů v níže uvedených společnostech:

 

Vzdělání:
University of New York, Master of Business Administration - General route

V roce 2008 získala certifikaci pro hodnocení projektových žádostí o finanční podporu z Evropských sociálních fondů v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a Lidské zdroje a zaměstnannost a provádí externí hodnocení v obou těchto programech.

Jazykové znalosti:
angličtina


Jiří Krofta působí v oblasti řízení lidských zdrojů více než 20 let. Jeho pracovní zkušenosti zahrnují jak Českou republiku, tak i země střední a východní Evropy ve výrobě a distribuci spotřebního zboží a elektroniky, stavebních hmot a montážních celků pro automobilový průmysl. V níže uvedených společnostech Jiří pracoval na vedoucích pozicích:

 

Vzdělání:
- Sheffield Hallam University – Master of Business Administration
- Vysoká škola ekonomická, Praha – Ing, Fakulta obchodní

Jazykové znalosti:
- angličtina
- němčina
- ruština


Vít Šubert působí v oblasti zaměstnanosti a řízení lidských zdrojů přes 25 let. Jako první ředitel zakládal a řídil Úřad práce v Praze a po přechodu do soukromého sektoru byl zodpovědný za řízení lidských zdrojů v různých nadnárodních a českých společnostech. Mimo jiné byl také členem Rady vlády pro rozvoj lidských zdrojů a několik let byl předsedou Klubu personalistů ČR. Již několik let se také aktivně účastní tvorby Národního systému kvalifikací a Národního systému povolání.

 

Vzdělání:

- ČVUT Praha, Fakulta elektrotechnická, specializace Elektronické počítače. Získaný titul Ing.
- Cyklus vzdělávání v oblasti řízení lidských zdrojů, HEC School of Management – Paris
- Různé kurzy managementu a kurzy řízení Služeb zaměstnanosti a politiky zaměstnanosti (Velká Británie, Německo, Japonsko)
- Půlroční stáž v USA v oblasti řízení lidských zdrojů

Jazykové znalosti:
- angličtina